Аптека «Здравица»

З введенням карантину інтернет-магазини і аптеки отримали велику популярність. Це не дивно, адже тепер можна придбати медикаменти, засоби особистої гігієни, дитяче харчування і натуральну косметику, не виходячи з дому і за вигідною ціною. Інтернет-аптека «Здравица» https://zdravica.ua/ пропонує величезний асортимент товарів. Тут ви точно знайдете те, що давно шукали.

У чому переваги аптеки?

Аптека входить до складу українського аптечного холдингу, який почав своє існування в 1937 році. До нього увійшли такі аптеки, як:

  • «Бюджетна аптека»;
  • «Домашня»;
  • «Добрі ліки»;
  • «Здравица».

За довгі роки роботи холдинг не тільки широко розвинув свою мережу по всій Україні, а й зібрав великий каталог товарів. У «Здравица» можна придбати медикаменти, дитяче харчування, косметику, засоби особистої гігієни та багато іншого. Компанія безпосередньо співпрацює з виробниками, перевіряє сертифікати якості. Тут ви не знайдете підробок, несертифіковані продукти. Аптеці довіряють тисячі українців.

Оплата і доставка

У аптеці «Здравица» можна придбати як популярні, загальнодоступні препарати, так і рідкісні, які виписують тільки за рецептом. Якщо перші завжди є в наявності, то другі краще замовити заздалегідь. На сайті ви знаходите цікавий для вас препарат і замовляєте із зазначенням найближчої до вас аптеки. Як правило, інтернет-замовлення обробляється протягом півгодини (в робочі години з 9:00 до 18:00). Після обробки замовлення вас сповістять, чи є товар на складі і коли він прибуде в цікаву для вас точку. Це не займе багато часу.

Також ви можете замовити товар на відділення «Нової пошти» або «Укрпошти». Як правило, цією послугою користуються жителі віддалених сіл, яким важко їздити в районний центр за медикаментами. Відвантаження здійснюється день в день. Термін доставки залежить виключно від перевізника. Аптека «Здравица» не може доставляти медикаменти кур’єрською службою додому, тому забрати товар можна тільки в відділенні.

Оплатити замовлення можна готівкою (в аптеці) або по карті на сайті. Кожен вибирає найбільш підходящий для себе варіант. Оплата замовлення не займе багато часу, але при цьому ви точно будете знати, що товар прийде в зазначений час. Варто відзначити, що на більшість медикаментів діє знижка при замовленні через інтернет-аптеку. Таким чином ви зможете істотно заощадити.