3 особливості душового піддону з литого мармуру

Мармур вважається однією з найцінніших кам’яних порід, на основі яких може бути виготовлений душовий піддон, раковина, чаша ванній. Однак матеріал, створений природою, має не тільки занадто велику ціну, але і високу крихкість. Альтернатива натуральному мармуру — литтєвий матеріал, що створюється на основі мармурової крихти і смоли.

1. Штучний матеріал міцніше натурального

Доведено, що штучний литтєвий мармур, на основі якого проводиться душовий піддон в кілька разів перевершує (по експлуатаційним і технічним характеристикам) натуральний природний матеріал. Конструкція виготовляється з композитного складу, де 80% — це мармурова крихта, 20% — смола. До складу входять пігменти, що дозволяють створювати насичений відтінок готового виробу. Згідно з численними тестуванням, штучний мармур міцніше натурального в 4 -5 разів.

2. Ніколи не використовуйте абразиви

Особливість душового піддону https://miraggio.ua/shower-trays/, виготовленого на основі штучного мармуру полягає в тому, що чистити його абразивними порошками або абразивними пастами категорично заборонено. Вироби покриваються ошатною глазур’ю, яка стирається під впливом грубої механічної очистки, яка виробляється регулярно. Простіше використовувати засіб для миття посуду, мильний розчин, щадне засіб, спеціально призначене для штучного каменю.

3. Незмінний колір

Доведено: душові піддони з штучного матеріалу зберігають незмінно стійки відтінок протягом усього терміну служби. Якщо білосніжна поверхня покрилася плямами, досить використовувати звичайний лимон, щоб позбутися від цього непорозуміння.

Хоча, справедливості заради треба відзначити, що плями на душовий піддоні практично не з’являються. Адже покриття захищає камінь, надійно «запечатує» пори поверхні, в які могли б вбиратися:

  • жир,
  • бруд,
  • пил.

Отже, забруднення не вбираються в піддон, плями на поверхні практично не утворюються.

Чудовий, за експлуатаційними характеристиками, литтєвий мармур — це на 80% натуральний склад. Тому душовий піддон, який експлуатується в приміщенні не принесе клопоту і турбот, не завдасть неприємностей для здоров’я, так як екологічно чистий, безпечний, створений практично самою природою.